23/10/2023 | ბლუმბერგის კორპორატიული ფინანსებისა და ხაზინის მართვის სასწავლო კურსზე რეგისტრაცია დაწყებულია
არ გამოტოვოთ შესაძლელობა მიიღოთ მონაწილეობა Bloomberg L.P.-ის კორპორატიული ფინანსებისა და ხაზინის მართვის სასწავლო კურსზე. ტრენინგები ტარდება საქართველოს ეროვნული ბანკის საქართველოს ფინანსური ბაზრების ხაზინების ასოციაციასთან თანამშრომლობით და მიზნად ისახავს კორპორატიული სექტორის წარმომადგენლების მიერ მომგებიანობის და ეფექტიანობის გაზრდისთვის აუცილებელი სტრატეგიების შესწავლას.
ტრენინგები საქართველოს ეროვნულ ბანკში, 8-9 ნოემბერს 10:00 - 16:00 შუალედში ტარდება. მონაწილეები შეისწავლიან ფინანსების ოპტიმიზაციის და ხაზინის მართვის ეფექტური სტრატეგიების საფუძვლებს. კურსი მოიცავს ისეთი მნიშვნელოვანი პრინციპების მიმოხილვას, როგორიცაა: ფულადი ნაკადების პროგნოზირება, ლიკვიდობის მართვა, რისკების შეფასება და ეფექტური ჰეჯირება.
ტექნოლოგიებზე დაფუძნებული გადაწყვეტილებებისხაზინის და რისკების მართვის თანამედროვე მეთოდების და პრინციპების შესწავლით თქვენროგორც კორპორატიულ ფინანსებზე პასუხისმგებელი პირიმიიღებთ ინფორმირებულ ფინანსურ გადაწყვეტილებებსოპტიმიზაციას გაუწევთ ფინანსურ ოპერაციებსშეამცირებთ რისკებს და გაზრდით თქვენი ორგანიზაციის მომგებიანობას.
ტრენინგისა და სპიკერის შესახებ დამატებითი ინფორმაციის ნახვა შესაძლებელია ქვემოთ მოცემულ ბმულზე.
დაინტერესების შემთხვევაშიგთხოვთგაიაროთ რეგისტრაცია ქვემოთ მოცემული სარეგისტრაციო ფორმის საშუალებით 3 ნოემბრამდეგთხოვთ გაითვალისწინოთრომ ადგილები შეზღუდულია და დაკავშირება  მხოლოდ შერჩეულ კანდიდატებთან მოხდება.

Don't miss the opportunity to participate in Bloomberg L.P.'s Corporate Finance and Treasury Management training course, which is being conducted in cooperation with the National Bank of Georgia and the Georgian Financial Markets Treasuries Association. The course is designed to help representatives of the corporate sector study the strategies necessary for increasing profitability and efficiency.
The training sessions will be held at the National Bank of Georgia on November 8-9, between 10:00 and 16:00. Participants will have the opportunity to learn the fundamentals of effective finance optimization and treasury management strategies. The training includes an overview of important principles, such as cash flow forecasting, liquidity management, risk assessment, and effective hedging.
By studying contemporary methods and principles of technology-based solutions, treasury, and risk management, you, as a responsible person for corporate finance, will be able to make informed financial decisions, optimize financial operations, reduce risks, and increase the profitability of your organization
For additional information regarding the training and the speaker, please refer to the link provided below.
If you’re interested, kindly fill the registration form below by November 3. Please note that spots are limited and only selected candidates will be contacted.